Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

Ebooki, audioobooki i prasa cyfrowa w zasięgu Twojej ręki.

Sklep z Ebookami
Książki Elektroniczne

główne menu

Partner nexto

Za głosem serca - ebook

24,90 23,65 zł (zawiera 23 % VAT)
47 pktProgram lojalnościowy

  • EPUB (znak wodny)
  • MOBI (znak wodny)

Joanne MacGregor 

10.07.2019

polski

336

Wydawnictwo Kobiece

978-83-66134-99-7

Opis:

Nowoczesny romans zainspirowany Małą Syrenką, jedną z najpiękniejszych literackich historii miłosnych!

Jak wiele możesz poświęcić dla miłości? Czy jest warta tego, aby odebrać głos swojemu własnemu „ja”?

Chce uwolnić się od przeszłości. Chce znaleźć dla siebie nowe miejsce. Co jednak, gdy czarujący świat filmowy zamiast krainą marzeń okazuje się pułapką?

Kiedy osiemnastoletnia Romy Morgan ratuje życie hollywoodzkiemu gwiazdorowi Loganowi Rushowi, dostaje pracę jako jego osobista asystentka i z dnia na dzień znajduje się w środku ekscytującego świata filmu. Spełnia się sen Romy – między nią a Loganem zaczyna więcej niż iskrzyć. Wtedy jednak Romy odkrywa, że plan filmowy to świat iluzji i niedotrzymanych obietnic. Traci pewność, komu naprawdę może zaufać. Kiedy odkrywa mroczną tajemnicę Logana musi dokonać wyboru między miłością a zemstą.

Zanurz się już dziś w tej niesamowitej historii, idealnej dla fanów Kasie West, Jenny Han, Stephanie Perkins, Abbi Glines, Morgan Matson i Julie Buxbaum.

__

O autorce

Joanne Macgregor – znana w Stanach pisarka książek dla młodzieży, którą fanki pokochały za zabawny styl i poruszanie tematów, które inni pomijali. "Jej Wysokość P." stała się wielkim hitem, który przyciągnął do siebie wiele pokoleń czytelników. Autorka kreuje bohaterów, których można łatwo pokochać i utożsamiać się z nimi, nawet jeżeli nie ma się 180 cm wzrostu! Ta książka to polski debiut pisarki, którą pokochano w Stanach!

Opinie o produkcie


Bądź pierwszą osobą, która doda opinię. Kliknij tutaj.
 
  100% gwarancji satysfakcji Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.
Kup Za głosem serca - ebook
Forma zakupuCena

Za głosem serca - ebook

24,90 23,65 zł (zawiera 23 % VAT)
47 pktProgram lojalnościowy
    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Gwarancja satysfakcji

Nowości

  1. 1.Tylko ze mną
  2. 2.Małżeńska pułapka
  3. 3.Gondolą do raju
  4. 4.Z widokiem na miłość
  5. 5.Więcej. Tom 3. Więcej niż on
  6. 6.W dolinie gwiazd
  7. 7.Wakacje na Korsyce
  8. 8.Jedno spojrzenie
  9. 9.Wojna kochanków
  10. 10.Nieprzemijająca namiętność

Najchętniej kupowane

  1. 1.Współlokatorzy
  2. 2.Grecki ideał
  3. 3.Wojna kochanków
  4. 4.W dolinie gwiazd
  5. 5.Wakacje na Korsyce
  6. 6.Porozmawiajmy o miłości
  7. 7.Gondolą do raju
  8. 8.Tylko ta jedna noc
  9. 9.Małżeńska pułapka
  10. 10.Jedno spojrzenie